Nové statistiky v Affilboxu

Affilbox je z českých systémů na správu provizního programu nejvíce vidět. Po nedávném přesunu na lepší servery v jeho menu nově přibyla položka, která snad ukazuje na lepší budoucí časy. Jmenuje se Statistiky. A co přináší?

Můžete díky ní nově rychle sledovat výsledky za zvolené časové období z několika úhlů pohledu:

  • kampaně
  • partneři
  • ID transakce
  • stav konverze

V základu je zde tedy vše pro opravdu rychlý orientační přehled. Ten Affilbox nabízí jak v podobě přehledného grafu, tak i v tabulce.Celé to vypadá jako na obrázku níže, tabulku s konkrétními výsledky, která se nachází pod grafem, jsem do screenshotu z pochopitelných důvodů nedal;)

Nové statistiky v Affilboxu.
Nové statistiky v Affilboxu.

K výsledkům v tabulce Affilbox přihodí ještě počet prokliků a konverze. Jako opravdu rychlý náhled to fukční a dostačující, chybí jen možnost exportu v podobě csv a pdf, ta snad přibude časem. Pro náš program používám něco podobného v robustnější podobě v tabulkovém procesoru. Nějaká rozumná analytika Affilboxu určitě chyběla a doufám, že se v budoucnu dočkáme dalších zajímavých funkcí.

About the Author: Zdeněk Dvořák

Spravoval jsem 3 roky úspěšný affiliate program MT-Nábytek a MT-Nábytok. Aktuálně řídím affiliate program Alkohol.cz. Učím se za pochodu a dělím se o postřehy na tomto blogu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *