Jak hledat affiliate partnery?

Poslední dva roky se snažím rozvíjet provizní programu Alkohol.cz a rád bych se podělil o tipy, jak hledat partnery. Ať už mezi profíky, tak i amatéry.

Je affilák v SERP kámoš nebo nepřítel?

Včera jsem se podruhé setkal s tím, že provozovateli affiliate programu vadí partneři ve výsledcích vyhledávání. Teda jen někteří.

Nový #czaffil projekt – Nákupem.cz

Na principu sociálního cashbacku už tu máme více projektů. První byl GIVT, o němž jsem psal v únoru 2016. Stejně funguje i Dobromat. Dnes k nim oficiálně přibyl další – Nákupem.cz.

Spolupracovat s cashbacky nebo ne?

Na blogu Michala Hardyna se jako reakce na jeho výměnu názorů o přínosu cashback portálů pro eshopy s Honzou Kaliankem objevil článek s vysvětlením, jak Michal cashback portály vnímá.

Givt

Givt je první sociálně motivující cashback

Narazil jsem dnes na cashback portál Givt, který se od ostatních liší. Jako další hráči mezi cashback portály nabízí, že získá část peněz zpět. Rozdíl je v tom, že je nevrací kupujícím, ale dá je na charitu. A co víc, jako kupující si můžete dokonce vybrat,…

Nový cashback v Česku – CashBackStreet

Cashbacky mám jako partnery rád a proto pravidelně sleduji, jak se u nás situace na tomto trhu vyvíjí. Pravidelně aktualizuji seznam cashback portálů a nově jsem do něj přidal i CashBackStreet.