Změny podmínek v affiliate programu MT-nabytek.cz a MT-nabytok.sk

Úpravy podmínek jsou vždycky ošemetná věc. V našem programu jsme je naposledy pořádně měnili na začátku 2016, tedy takřka před rokem. A po roce měníme opět. Rád bych využil tento prostor, abych změnu trošku objasnil.

Co se mění?

Snižujeme dobu platnosti cookies ze 30 na 14 dnů a k tomu měníme i základní výši provize ze 6 na 5 %.

Do budoucna ještě upravíme provize pro zboží, které je v akci. K tomuto kroku zatím chystáme technické podklady.

Proč se mění?

Jako ve všech marketingových kanálech i v affilu chceme vyladit své náklady. Je to běžná věc a  pokud podnikáte, děláte ji také. Nejsme jiní.

Odbočím ještě trošku do historie. Před rokem jsme řízli do podmínek ještě více. Přesto program vyrostl v obratu o 68% a partneři si vydělali o 25% více, ti nejlepší v řádu vysokých statisíců.

Jsme oborová jednička. Značka, kterou lidé znají z televize. K propagaci od nás máte ty nejlepší možné podklady. Poskytujeme podporu těm, co nejsou technicky zběhlí, profíkům pak třeba data na míru. Na tom se nic nemění.

Vím, že změna není příjemná. Affiliate program ale musí být zajímavý nejen pro vás, ale i pro nás. A takový bude i v pátém roce svého života.

 


Zdeněk Dvořák

Spravoval jsem 3 roky úspěšný affiliate program MT-Nábytek a MT-Nábytok. Aktuálně řídím affiliate program Alkohol.cz. Učím se za pochodu a dělím se o postřehy na tomto blogu.

One Comment

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *